طراحی سایت شرکتی☀️قیمت سایت شرکتی

شرکت ها ،نهادها و موسسات با طراحی سایت شرکتی حرفه ای و اختصاصی میتوانند رزومه ، پروژه ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، معرفی نمایند. طراحی وب سایت شرکتی باید شامل امکانات فراوان و ویژگی های مناسبی از جمله موارد زیر باشد:

مشاهده اطلاعات بیشتر

صفحه اصلی سایت شرکتی (home page)

این صفحه ای است که اکثر مردم در ابتدا می بینند، و به این ترتیب، باید به همه بگوید که شما چه کسی هستید و شرکت شما چه می کند. محتوای صفحه اصلی(home page)  سایت شرکتی شما باید به اندازه ی جذاب باشد تا در عرض چند ثانیه توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کند. صفحه اصلی سایت شما باید به خوبی طراحی شده باشد طوریکه سریع لود شود و حرفه ای به نظر برسد. مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد شما پنج دهم ثانیه فرصت دارید تا افراد را متقاعد کنید که در وب سایت شما بمانند.

محتوای صفحه اصلی (home page)  سایت شرکتی شامل موارد زیر می باشد:

شرح کوتاهی از اینکه چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید، توضیح مختصری در مورد خدمات و محصولات خود و شاید برخی نکات مهم در مورد اینکه چگونه می توانید به مشتری یا مشتری احتمالی خود کمک کنید.

 صفحه درباره ما وب سایت شرکتی

بازدیدکنندگان تمایل دارند اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چه کسانی پشت شرکت هستند رو بشناسند. صفحه درباره ما یکی از پربازدیدترین صفحات در هر وب سایت است. این صفحه باید خلاصه ای از شرکت شما و افرادی را که استخدام می کنید (با بیوگرافی و تصاویر کارکنان، یا بیوگرافی از خودتان بعنوان کارفرما) و هرگونه دستاورد ویژه ای که دریافت کرده اید و همچنین یک صفحه شامل روش های متفاوتی است که همان کالا یا خدمات را به دیگران ارائه می دهید.

صفحه خدمات سایت شرکتی

در این صفحه می توانید جزئیات خدماتی را که ارائه می کنید را فهرست کنید. قبل از تشریح آنها صفحه را با خلاصه ای از خدماتی که مد نظرتان است شروع کنید. اگر خدمات شما گسترده باشد پس توضیحات آنها بسیار گسترده است لذا آنها را به بخش هایی تقسیم کنید و همچنین به صفحه ی اول سایت لینک پیوند اضافه کنید تا خوانندگان بتوانند در مورد یک سرویس خاص اطلاعات بیشتری کسب کنند.

 صفحه محصولات وب سایت (در صورت ارائه محصولات)

این صفحه برای ارائه جزئیات در مورد محصولاتی است که می فروشید. قبل از فهرست کردن صفحه را با خلاصه ای کوتاه از محصولات خود شروع کنید. اگر چندین محصول را می فروشید و اطلاعات گسترده ای در مورد هر محصول دارید، آنها را به دسته های تقسیم کنید و لینک پیوند را به صفحات محصول آنها اضافه کنید.

 صفحه پرسش و پاسخ سایت شرکتی

صفحه پرسش‌های متداول فضای برای پاسخگویی به متداول‌ ترین سوالاتی است که از شما پرسیده می‌شود.صفحه سؤالات متداول آنچه را که باید همه در یک صفحه بدانند را می گوید همین باعث صرفه جویی در وقت شما برای پاسخ دادن به همان سوالاتی میشود که به صورت فردی پرسیده می شود. برای هر پرسش یک پاسخ صادقانه ارائه کنید.

پاسخ‌ های شما باید فراخوانی برای اقدام باشد و مشتری احتمالی را متقاعد کند که گام بعدی را برای هر آنچه را که می‌ فروشید بردارد. متداول ترین سوالاتی که بیشتر از شما پرسیده می شود باید در این صفحه باشد. چنین سوالاتی همچنین باید هر گونه شک و تردیدی را که مشتری ممکن است داشته باشد را برطرف کند تا بتواند به اندازه کافی برای خرید از شما احساس امنیت کند.

صفحه نقد،بررسی وب سایت شرکتی

این بخش برای نشان دادن نظرات مثبتی است که شرکت شما دریافت کرده است در صورت امکان، عکس‌ها و اطلاعات تماس موسس (لینک پیوند رسانه‌ های اجتماعی او، نه شماره تلفن شخصی او) را اضافه کنید این به صفحه نقد بررسی اعتبار می بخشد. هر کسی می‌تواند نظر بنویسد، اما آنهایی که عکس‌ های افراد واقعی را دارند می‌توان آن‌ ها را در منبع واقعی ردیابی کرد و اعتماد ایجاد کرد.

صفحه تماس با ما وب سایت شرکتی

صفحه تماس شما تمام راه هایی را که می توانند با شما در تماس باشند به مشتریان احتمالی نشان می دهد همچنین مهم است که شماره تلفن، آدرس ایمیل و آدرس پستی فیزیکی خود را در پاورقی در تمام صفحات وب سایت خود، در صورت امکان، داشته باشید.

بخش وبلاگ و مقالات سایت

وبلاگ یک صفحه نیست، زیرا یک وبلاگ مجموع همه پست های وبلاگ است. وبلاگ یک وب سایت بخشی از یک وب سایت است که از پست های مرتبط با موضوع (مانند نوشته های مجله) تشکیل شده است. پست‌های وبلاگ معمولاً به ترتیب زمانی معکوس فهرست می‌شوند و آخرین پست وبلاگ در ابتدا ظاهر می‌شود اگر یک وب سایت کسب و کار بدون وبلاگ دارید، به طور جدی شانس خود را از دست داده اید. پس وبلاگ خود را به عنوان بهترین و مقرون به صرفه ترین ابزار بازاریابی خود در نظر بگیرید زیرا یک وبلاگ باعث ایجاد بازدید، جذب مشتری احتمالی و فروش می شود.

یک نظرسنجی توسط هاپ استاپ نشان داد که 57٪ از مشاغلی که وبلاگ دارند از طریق آن فروش محصول داشته اند.یک وبلاگ به شرکت شما صدایی می دهد، فضایی را برای کسب و کارتان ایجاد می کند که می توانید داستان شرکت خود را بگویید، تخصص خود را به اشتراک بگذارید و با مشتریان خود مشارکت داشته باشید.

آخرین صفحه خبرها سایت شرکتی

اینجاست که می توانید به رسانه ها بپردازید. در این بخش، شما باید لینک های پیوند به مقالات نوشته شده در مورد کسب و کار خود را ارسال کنید همچنین بیانیه های مطبوعاتی، تبلیغات، ویدئوهای نمایش داده شده را به سایر پلتفرم های شناخته شده ارسال کنید.

صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی وب سایت

سیاست حفظ حریم خصوصی برای هر وب سایت شرکتی ضروری است این صفحه به بازدیدکننده وب سایت شما اجازه می دهد تا آگاه شوند با اطلاعات شخصی که در اختیار شما قرار می دهند چه خواهید کرد. در این صفحه، به بازدیدکننده سایت اطلاع داده شود که چگونه از اطلاعات و داده های شخصی (مانند تبلیغات، کوکی ها، ایمیل ها و غیره) جمع آوری شده استفاده می شود و اینکه آیا با اشخاص دیگر به اشتراک گذاشته می شود یا خیر. شما باید به شدت به سیاست حفظ حریم خصوصی خود پایبند باشید.

صفحه شرایط و ضوابط وب سایت

مشابه سیاست حفظ حریم خصوصی ذکر شده در بالا، صفحه شرایط و ضوابط معمولاً برای اکثر وب سایت ها ضروری است. این صفحه شامل "قوانین" است که بازدیدکننده از سایت شما باید موافقت کند تا برای استفاده از وب سایت شرکتی شما از آن تبعیت کند.

صفحه نقشه سایت سایت شرکتی

نقشه های سایت در دو قالب ارائه می شوند XML نقشه های سایت(این‌ها برای ربات‌های موتور جستجو ساخته شده‌اند، به موتورهای جستجو کمک می‌کنند محتوای شما را کشف کنند و از دیدگاه سئو خوب است).صفحه نقشه سایت یک صفحه فهرست است که تمام صفحات وب شما را در وب سایت خود فهرست می کند.

صفحه خطای 404 (صفحه یافت نشد) در وب سایت

صفحه ی با این عنوان.عتوان صفحه یافت نشد از نظر فنی صفحه "خطای 404" نامیده می شود در واقع صفحه ای است که بازدیدکنندگان شما وقتی صفحه وب وجود ندارد یا منتقل شده و حتی منقضی شده است به آن هدایت می شوند. از آنجایی که یک صفحه خطای 404 می تواند یک صفحه استاندارد HTML باشد، می توانید آن را به هر نحوی که می خواهید سفارشی کنید.