تماس با بارمان وب

طراحی سایت شرکتی☀️قیمت سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

به طور کلی سایت شرکتی یک پلتفرم در فضای اینترنت برای کسب و کار شماست که توسط آن می‌توانید محصول یا خدمات خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی به مشتریان نشان دهید.بهترین راه برای افزایش اعتبار و هویت بخشیدن به کسب و کار طراحی سایت شرکتی مفید و کارآمداست.شما به وسیله آن می توانید نمایش درستی از کسب و کار خود به مشتریان ارائه دهید و به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته با آنها در ارتباط باشید و خدمات و محصولات خود را به نمایش بگذارید.

 

طراحی سایت شرکتی یکی از جنبه های ضروری استراتژی بازاریابی هر کسب و کاری است. طرحی که در سایت خود دارید تعیین می کند که واقعاً چند نفر از سایت شما بازدید می کنند و در آنجا چه کاری انجام می دهند. اگر طراحی شما کاربرپسند نیست یا واقعاً نشان دهنده برند شما نیست، پس هیچ لطفی به شرکت خود نمی کنید.

وب سایت شما کارت ویزیت شماست. مشتریان بالقوه با بازدید از وب سایت شما، اولین تصور را از برند و خدمات شما دریافت می کنند. برای بهبود تجربه کاربری و جذب افراد بیشتر به سایت شما، باید آن را به صورت استراتژیک طراحی کنید.

مهم نیست که چه نوع کسب و کاری دارید یا چه بازاری را هدف قرار می دهید. چند اصل اساسی در طراحی سایت شرکتی خوب به شما کمک می کند تا یک طراحی مدرن و کاربرپسند ایجاد کنید که به سرعت توجه خواننده را به خود جلب کند.این مطالب به شما بینش هایی در مورد اینکه چرا این اصول ضروری هستند و چگونه می توان آنها را در طراحی سایت شرکتی خود پیاده کرد، ارائه می دهد.

8 اصل در طراحی سایت شرکتی

1. ساده بهترین است
2. سازگاری
3. تایپوگرافی و خوانایی
4. پاسخگو و سازگار با موبایل
5. پالت رنگ و تصاویر
6. بارگذاری سریع سایت
7. منوی راحت و آسان
8. راه های ارتباطی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی باید به راحتی قابل پیمایش باشد، سریع بارگیری شود، خوب به نظر برسد، و بصری و سازگار با برند شما باشد. همه این عوامل برای یک تجربه کاربری خوب بسیار مهم هستند.با این حال، توجه به این نکته مهم است که طراحی صرفاً در مورد زیبایی شناسی نیست. طراحی وب سایت شرکتی خوب به این معنی است که بازدیدکنندگان به راحتی آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند و بدون گم شدن در سایت حرکت کنند.

برای تحقق این امر، باید این عوامل کلیدی را در نظر بگیرید:

بازدیدکنندگان شما به دنبال چه چیزی هستند؟
بازدیدکنندگان شما چگونه با سایت شما ارتباط برقرار می کنند؟
چه اقداماتی را می خواهند یا باید انجام دهند؟

طراحی سایت شرکتی کار آسانی نیست. همین امر در مورد حضور آنلاینی که خریداران و مشتریان بالقوه متوجه آن خواهند شد نیز صدق می کند.اما نگران نباشید، ما شما را تحت پوشش قرار دادیم!
چه در حال طراحی مجدد یک وب سایت فعلی یا راه اندازی یک وب سایت جدید باشید، مهم است که این اصول طراحی وب را هنگام برنامه ریزی سایت جدید خود در نظر داشته باشید.

1. ساده بهترین است

اصل سادگی بخش جدایی ناپذیر هر طراحی سایت شرکتی است. هم برای خوانایی و هم قابل استفاده بودن وب سایت شما کلیدی است.آخرین گرایش ها در طراحی وب سایت همیشه بهترین ها نیستند. اگر می‌خواهید در میان جمع متمایز شوید، افرادی را خواهید دید که از عناصر و الگوهای پیچیده زیادی استفاده می‌کنند که پیمایش آنها دشوار است. شما باید طرح های خود را ساده نگه دارید تا واضح و آسان برای استفاده باشند. از جزئیات یا عناصر غیر ضروری استفاده نکنید و وب سایت خود را تمیز و بدون درهم و برهم نگه دارید.

شما مجبور نیستید طراحی سایت مینیمالیستی داشته باشید . اما، زمانی که جزئیات را اضافه می کنید، باید مرتبط باشند و به وب سایت ارزش اضافه کنند. وقتی سایت شما ساده و آسان برای پیمایش باشد، می توانید اجازه دهید محتوای خود بدرخشد.

2. سازگاری وب سایت

طراحی خوب سایت شرکتی از هر نظر سازگار است.اطمینان از سازگاری طرح‌ های شما در کانال‌ ها به ایجاد اعتماد و اعتبار در بین مخاطبان هدف شما کمک می‌کند. اگر وب سایت دارید، باید مطمئن شوید که از همان سبک بصری در مطالب چاپی و بازاریابی دیجیتال شما استفاده می شود.

دیدن پیام یکسان و رنگ ها و هویت یکسان در چندین کانال به تقویت برند و انتقال حرفه ای کمک می کند. این باعث آشنایی و اعتماد خوانندگان شما می شود و نشان می دهد که شما برندی هستید که در هر کاری که انجام می دهید ثابت قدم هستید. اگر از چندین پلتفرم برای تبلیغ کسب‌ و کار خود استفاده می‌کنید، می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که طراحی بصری و لحن در همه آنها ثابت می‌ماند.

3. تایپوگرافی و خوانایی در طراحی سایت

اگر محتوای شما جذاب به نظر نمی رسد، نمی توانید از مردم انتظار داشته باشید که آنها را بخوانند. به همین دلیل باید فونت هایی را انتخاب کنید که به خوبی با محتوای وب سایت شما هماهنگی داشته باشد.

یک نکته عالی این است که از فونت های بیش از حد فانتزی که در یک وب سایت نامناسب به نظر می رسند، خودداری کنید. در عوض، از فونت‌های استاندارد و خوانا که خوانا و حرفه‌ای هستند استفاده کنید. همچنین برجسته کردن کلمات و عبارات ضروری با حروف درشت و بزرگ مفید است. همچنین می‌توانید از اندازه‌ های مختلف فونت برای جذاب‌تر کردن و خواندن مطالب خود استفاده کنید.

به عنوان مثال، به جای اینکه تمام محتوای خود را در یک فونت بزرگ قرار دهید، از چندین فونت کوچکتر با اندازه های مختلف استفاده کنید تا صفحه خود را شکسته و به خوانندگان خود کمک کنید تا هر بخش را واضح تر ببینند.همچنین، اگر فونت شما خیلی کوچک یا خیلی بزرگ باشد، ممکن است خواندن آن روی صفحه کامپیوتر یا هر دستگاه تلفن همراه دیگری سخت باشد.

4. پاسخگو و سازگار با موبایل

با رشد موبایل، طراحی سایت شرکتی کاربرپسند و واکنش گرا برای موفقیت شما بسیار مهم است. آیا می دانستید که نزدیک به 60 درصد از ترافیک وب سایت از دستگاه های تلفن همراه است ؟
کاربران می‌خواهند بتوانند به سرعت در سایت شما حرکت کنند، بنابراین باید مطمئن شوید که وب سایت با در نظر گرفتن کاربران تلفن همراه طراحی شده است.می‌توانید این کار را با استفاده از یک طراحی واکنش‌گرا که چیدمان را با توجه به دستگاه مشاهده، مانند رایانه، تبلت یا تلفن همراه تنظیم می‌کند، انجام دهید.

5. پالت رنگ و تصاویر در طراحی سایت شرکتی

میلیون ها ترکیب رنگی وجود دارد که می توانید در طراحی سایت شرکتی خود از آنها استفاده کنید. با این حال، شما نمی خواهید آن را خیلی گسترده کنید یا از رنگ های زیادی استفاده کنید. شما باید پالت را ساده نگه دارید و فقط از سه تا پنج رنگ در طراحی سایت شرکتی خود استفاده کنید.همچنین نمی خواهید از تصاویر زیادی در طراحی سایت خود استفاده کنید.

از تصاویری استفاده کنید که نشان دهنده برند، خدمات و پروژه های شما باشد. هنگام طراحی وب سایت شرکتی توجه به سبک بصری و لحن طراحی ضروری است. در عین حال، شما همچنین باید طراحی سایت را ساده و تمیز نگه دارید تا حرکت در آن آسان باشد. شما مجبور نیستید از یک طراحی پیچیده با جزئیات، تصاویر و عناصر زیاد در وب سایت خود استفاده کنید. یک طراحی ساده، تمیز و مدرن که به راحتی قابل پیمایش است، تنها چیزی است که نیاز دارید.

6. بارگذاری سریع اطلاعات در سایت شرکتی

در این روزهای لذت فوری، می خواهید مطمئن شوید که سایت شرکتی شما سریع بار می شود. هر چه زمان بارگذاری وب سایت شما بیشتر باشد، احتمال خروج مشتریان بیشتر می شود. شما نمی خواهید خوانندگان شما زمانی که در تلاش برای یافتن اطلاعات یا خرید هستند، زمان زیادی را در سایت شما صرف کنند.

برداشت اولیه نقش مهمی دارد. اگر وب‌ سایت شما به کندی بارگذاری می‌شود، بیشتر مردم از بازدید مجدد آن خسته نمی‌شوند.همچنین می تواند عاملی باشد که باعث می شود افراد قبل از اینکه آنچه را که به دنبال آن هستند بیابند، وب سایت شما را ترک کنند.

7. منو آسان در طراحی سایت

منو سایت کلید طراحی آسان و مدرن وب سایت است. شما می خواهید مطمئن شوید که پیمایش شما با یک سلسله مراتب منطقی از پیوندها ساده است. به این ترتیب، بازدیدکنندگان می توانند به راحتی از یک بخش وب سایت شما به بخش دیگر حرکت کنند.

علاوه بر این، می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که پیمایش شما در تمام صفحات شما یکسان است.شما می توانید این کار را به روش های مختلفی انجام دهید، از جمله استفاده از منوی پیمایش،منوی ساندویچی، یا نوار پیمایش.

8. ارتباطات سایت

طراحی وب سایت همه چیز در مورد ارتباطات است. شما باید اطمینان حاصل کنید که طراحی سایت شرکتی شما به طور موثر ارتباط برقرار می کنند، بنابراین مشتریان بالقوه می توانند به راحتی اطلاعاتی را که می خواهید ارائه دهید درک کنند.می‌توانید این کار را با استفاده از تصاویر، پالت‌های رنگی و تایپوگرافی برای کمک به ایجاد یک زبان بصری که ارزش‌ها و شخصیت برند شما را به اشتراک می‌گذارد، انجام دهید.در عین حال، باید اطمینان حاصل کنید که طرح های بصری شما به راحتی قابل پیمایش هستند و در عین حال بارگذاری سریع نیز دارند.
 

صفحه اصلی سایت شرکتی (home page)

این صفحه ای است که اکثر مردم در ابتدا می بینند، و به این ترتیب، باید به همه بگوید که شما چه کسی هستید و شرکت شما چه می کند. محتوای صفحه اصلی(home page)  سایت شرکتی شما باید به اندازه ی جذاب باشد تا در عرض چند ثانیه توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کند.

صفحه اصلی سایت شما باید به خوبی طراحی شده باشد طوریکه سریع لود شود و حرفه ای به نظر برسد. مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد شما پنج دهم ثانیه فرصت دارید تا افراد را متقاعد کنید که در وب سایت شما بمانند.

محتوای صفحه اصلی (home page) سایت شرکتی شامل موارد زیر می باشد:

شرح کوتاهی از اینکه چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید، توضیح مختصری در مورد خدمات و محصولات خود و شاید برخی نکات مهم در مورد اینکه چگونه می توانید به مشتری یا مشتری احتمالی خود کمک کنید.

 صفحه درباره ما وب سایت شرکتی

بازدیدکنندگان تمایل دارند اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چه کسانی پشت شرکت هستند رو بشناسند. صفحه درباره ما در طراحی سایت شرکتی یکی از پربازدیدترین صفحات وب سایت شرکتی است. این صفحه باید خلاصه ای از شرکت شما و افرادی را که استخدام می کنید (با بیوگرافی و تصاویر کارکنان، یا بیوگرافی از خودتان بعنوان کارفرما) و هرگونه دستاورد ویژه ای که دریافت کرده اید و همچنین یک صفحه شامل روش های متفاوتی است که همان کالا یا خدمات را به دیگران ارائه می دهید.

صفحه خدمات سایت شرکتی

این صفحه در طراحی سایت شرکتی می تواند جزئیات خدماتی را که ارائه می کنید را فهرست کنید. قبل از تشریح آنها صفحه را با خلاصه ای از خدماتی که مد نظرتان است شروع کنید. اگر خدمات شما گسترده باشد پس توضیحات آنها بسیار گسترده است لذا آنها را به بخش هایی تقسیم کنید و همچنین به صفحه ی اول سایت لینک پیوند اضافه کنید تا خوانندگان بتوانند در مورد یک سرویس خاص اطلاعات بیشتری کسب کنند.

 صفحه محصولات وب سایت (در صورت ارائه محصولات)

این صفحه برای ارائه جزئیات در مورد محصولاتی است که می فروشید. قبل از فهرست کردن صفحه را با خلاصه ای کوتاه از محصولات خود شروع کنید. اگر چندین محصول را می فروشید و اطلاعات گسترده ای در مورد هر محصول دارید، آنها را به دسته های تقسیم کنید و لینک پیوند را به صفحات محصول آنها اضافه کنید.

صفحه پرسش و پاسخ سایت شرکتی

صفحه پرسش‌های متداول فضای برای پاسخگویی به متداول‌ ترین سوالاتی است که از شما پرسیده می‌شود. در طراحی سایت شرکتی صفحه سؤالات متداول آنچه را که باید همه در یک صفحه بدانند را می گوید همین باعث صرفه جویی در وقت شما برای پاسخ دادن به همان سوالاتی میشود که به صورت فردی پرسیده می شود. برای هر پرسش یک پاسخ صادقانه ارائه کنید.

پاسخ‌ های شما باید فراخوانی برای اقدام باشد و مشتری احتمالی را متقاعد کند که گام بعدی را برای هر آنچه را که می‌ فروشید بردارد. متداول ترین سوالاتی که بیشتر از شما پرسیده می شود باید در این صفحه باشد. چنین سوالاتی همچنین باید هر گونه شک و تردیدی را که مشتری ممکن است داشته باشد را برطرف کند تا بتواند به اندازه کافی برای خرید از شما احساس امنیت کند.

صفحه نقد،بررسی وب سایت شرکتی

این بخش برای نشان دادن نظرات مثبتی است که شرکت شما دریافت کرده است در صورت امکان، عکس‌ها و اطلاعات تماس موسس (لینک پیوند رسانه‌ های اجتماعی او، نه شماره تلفن شخصی او) را اضافه کنید این به صفحه نقد بررسی اعتبار می بخشد. هر کسی می‌تواند نظر بنویسد، اما آنهایی که عکس‌ های افراد واقعی را دارند می‌توان آن‌ ها را در منبع واقعی ردیابی کرد و اعتماد ایجاد کرد.

صفحه تماس با ما وب سایت شرکتی

صفحه تماس شما تمام راه هایی را که می توانند با شما در تماس باشند به مشتریان احتمالی نشان می دهد همچنین مهم است که شماره تلفن، آدرس ایمیل و آدرس پستی فیزیکی خود را در پاورقی در تمام صفحات وب سایت خود، در صورت امکان، داشته باشید.

بخش وبلاگ و مقالات سایت

وبلاگ یک صفحه نیست، زیرا یک وبلاگ مجموع همه پست های وبلاگ است. وبلاگ یک وب سایت بخشی از یک وب سایت است که از پست های مرتبط با موضوع (مانند نوشته های مجله) تشکیل شده است. پست‌های وبلاگ معمولاً به ترتیب زمانی معکوس فهرست می‌شوند و آخرین پست وبلاگ در ابتدا ظاهر می‌شود اگر یک وب سایت کسب و کار بدون وبلاگ دارید، به طور جدی شانس خود را از دست داده اید.

پس وبلاگ خود را به عنوان بهترین و مقرون به صرفه ترین ابزار بازاریابی خود در نظر بگیرید زیرا یک وبلاگ باعث ایجاد بازدید، جذب مشتری احتمالی و فروش می شود.

یک نظرسنجی توسط هاپ استاپ نشان داد که 57٪ از مشاغلی که وبلاگ دارند از طریق آن فروش محصول داشته اند.یک وبلاگ به شرکت شما صدایی می دهد، فضایی را برای کسب و کارتان ایجاد می کند که می توانید داستان شرکت خود را بگویید، تخصص خود را به اشتراک بگذارید و با مشتریان خود مشارکت داشته باشید.

آخرین صفحه خبرها سایت شرکتی

اینجاست که می توانید به رسانه ها بپردازید. در این بخش، شما باید لینک های پیوند به مقالات نوشته شده در مورد کسب و کار خود را ارسال کنید همچنین بیانیه های مطبوعاتی، تبلیغات، ویدئوهای نمایش داده شده را به سایر پلتفرم های شناخته شده ارسال کنید.

صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی وب سایت

سیاست حفظ حریم خصوصی برای هر وب سایت شرکتی ضروری است این صفحه به بازدیدکننده وب سایت شما اجازه می دهد تا آگاه شوند با اطلاعات شخصی که در اختیار شما قرار می دهند چه خواهید کرد. در این صفحه، به بازدیدکننده سایت اطلاع داده شود که چگونه از اطلاعات و داده های شخصی (مانند تبلیغات، کوکی ها، ایمیل ها و غیره) جمع آوری شده استفاده می شود و اینکه آیا با اشخاص دیگر به اشتراک گذاشته می شود یا خیر. شما باید به شدت به سیاست حفظ حریم خصوصی خود پایبند باشید.

صفحه شرایط و ضوابط وب سایت

مشابه سیاست حفظ حریم خصوصی ذکر شده در بالا، صفحه شرایط و ضوابط معمولاً برای اکثر وب سایت ها ضروری است. این صفحه شامل "قوانین" است که بازدیدکننده از سایت شما باید موافقت کند تا برای استفاده از وب سایت شرکتی شما از آن تبعیت کند.

صفحه نقشه سایت سایت شرکتی

نقشه های سایت در دو قالب ارائه می شوند XML نقشه های سایت(این‌ها برای ربات‌های موتور جستجو ساخته شده‌اند، به موتورهای جستجو کمک می‌کنند محتوای شما را کشف کنند و از دیدگاه سئو خوب است).صفحه نقشه سایت یک صفحه فهرست است که تمام صفحات وب شما را در وب سایت خود فهرست می کند.

صفحه خطای 404 (صفحه یافت نشد) در وب سایت

صفحه ی با این عنوان.عتوان صفحه یافت نشد از نظر فنی صفحه "خطای 404" نامیده می شود در واقع صفحه ای است که بازدیدکنندگان شما وقتی صفحه وب وجود ندارد یا منتقل شده و حتی منقضی شده است به آن هدایت می شوند. از آنجایی که یک صفحه خطای 404 می تواند یک صفحه استاندارد HTML باشد، می توانید آن را به هر نحوی که می خواهید سفارشی کنید.