تماس با بارمان وب

طراحی لوگو حرفه ای✒️قیمت طراحی لوگو حرفه ای

خدمات طراحی لوگو حرفه ای

اهمیت طراحی لوگوی حرفه ای به گونه ‌ای است که بدون تردید هنگامی که سخن از کمپانی های بزرگی مانند اپل، آدیداس، نایک و یا وب سایت های مختلف مانند توییتر و اینستاگرام می‌شود، نخستین گزینه ‌ای که به ذهن شما خطور می کند، لوگو و نشان تجاری این شرکت ها خواهد بود. بدون شک یکی از مهمترین راهکارها برای برندسازی شرکت، طراحی لوگو به صورت منحصر به فرد و استاندارد خواهد بود. اگر قصد دارید برای کسب و کار خود یک برندینگ ایجاد کنید و به دنبال متفاوت نشان دادن خود از سایر کمپانی ها و سازمان ها هستید، طراحی لوگو در این زمینه به شما موفقیت بخشیده و می توانید به راحتی برند خود را در ذهن مخاطب مجسم کنید.

 

در سطح بسیار پایه،لوگوها نمادهایی هستند که از متن و تصاویر تشکیل شده اند و به ما کمک می کنند برندهایی را که دوست داریم شناسایی کنیم، اما آنها می توانند حرف بیشتری برای گفتن داشته باشند! یک لوگوی خوب سنگ بنای برند شماست. لوگو به مشتریان کمک می کند تا بفهمند شما چه کاری انجام می دهید، چه کسی هستید و برای چه چیزی ارزش قائل هستید. این برای یک تصویر کوچک مسئولیت بزرگی است! در اینجا لوگو را تعریف میکنیم و اینکه چگونه می توان از آن حداکثر استفاده را کرد.

لوگو نمادی متشکل از متن و تصاویر است که یک کسب و کار را مشخص می کند. یک لوگوی خوب نشان می دهد که یک شرکت چه کاری انجام می دهد و برند برای چه چیز هایی ارزش قائل است. بسته به نوع، یک لوگو معمولاً از یک نماد یا علامت تجاری و یک لوگو تایپ به همراه یک برچسب تشکیل شده است.

لوگو چه کاری انجام می دهد؟

لوگوها به غیر از ظاهر زیبا عملکرد های زیادی را انجام می دهند. لوگو شما را از رقبا متمایز می کند. شاید اساسی ترین کارکرد لوگو این باشد که به کسب و کار شما یک علامت منحصر به فرد بدهد که شما را از سایر مشاغل متمایز کند. قبل از اینکه برای کسب و کار خود یک لوگو طراحی کنید، باید در مورد ظاهر رقبای خود تحقیق کنید تا بتوانید موقعیت خود را به دست آورید. ویژه در صورتی مهم است که کسب و کار شما دارای رقابت باشد (که 99.9 درصد آنها دارای رقابت هستند).

بررسی کنید که چگونه لوگوی دندانپزشکی کاکتوس با در نظر گرفتن ویژگی منحصر به فرد در جغرافیا و تبدیل آن به یک مسواک، خود را از دریای لوگوهای دندان کلیشه ای در صنعت دندانپزشکی جدا می کند. البته، شما نمی خواهید آنقدر غیرعادی باشید که مشتریان احتمالی برند شما را درک نکنند.

لوگو اطلاعات کلیدی در مورد کسب و کار شما را مشخص می کند

همراه با مرز بندی کسب و کار شما، یک لوگوی خوب همچنین اطلاعات مهمی در مورد شرکت به مشتری ارائه می دهد: لوگو می تواند هم با خدماتی که در حرفه خود ارائه می کنید و هم با جمعیت مورد نظر و ارزش های برند شما ارتباط برقرار کند.

لوگو نقطه ای برای شروع برندینگ شما می باشد و یک لوگو حرفه ای مانند هر عنصر بازاریابی اگر به درستی اجرا شود، تضمین کننده موفقیت شرکت شما خواهد بود. لوگوها در بردارنده پیام و هویت شرکت شما هستند به همین دلیل هنگام سفارش لوگو باید به مولفه های زیادی توجه کنید. هنگام سپردن کار ساخت لوگو شرکت خود، باید اطلاعات لازم را در اختیار طراحان قرار دهید تا آنها مطابق آنچه که شما در ذهن دارید اقدام به طراحی لوگو حرفه ای شرکت شما کنند.
به عنوان مثال، یک شرکت ممکن است از تصاویر مدار در طراحی لوگوی خود استفاده کند تا نشان دهد که در صنعت نرم افزار فعالیت می کند یا از رنگ خاصی مثل سبز برای تعهد به محیط زیست استفاده کنند و حتی از یک فونت شیک برای بر جسته کردن و لوکس بودن حرفه شان استفاده کنند.

طراحی لوگو حرفه ای باعث شناخت برند می شود

لوگوها همچنین یک تأثیر بصری به جای می گذارند که به مشتریان تان یادآوری می کند که حرفه شما پابرجاست.به عبارت دیگر، لوگوها می توانند ارتباط بصری پرقدرت با یک کسب و کار ایجاد کنند. این ارتباط به مشتریان کمک می کند تا برند شما را در ذهن نگه دارند. به برندهایی مانند نایک یا مک دونالد فکر کنید، که لوگوهای آن را می‌توان فوراً با نام یا بدون نام ضمیمه در همه جا تشخیص داد. جای تعجب نیست که لوگوها بخش مرکزی هویت یک برند هستند.

چرا بیزینس ها به لوگو نیاز دارند؟

هنگام راه اندازی یک کسب و کار جدید، شاید به فکر طراحی لوگو حرفه ای نباشید، اما ساخت لوگو می تواند به شناخت درست مخاطبان از فعالیت شما کمک کند. طراحی یک لوگو زیبا می تواند باعث هویت بخشیدن به کسب و کار شما شده و اعتبار برند شما را افزایش دهد؛ همچنین با وجود اینکه بسیاری از رقبا خدماتی مشابه شما دارند، ساخت لوگو حرفه ای کمک می کند تا مشتریان تمایزی بین شما و مخاطبانتان قائل شوند. در بسیاری از موارد، مشتریان نام تجاری شما را فراموش خواهند کرد اما لوگو شما در ذهن آنها ثبت خواهد شد و این نشان دهنده اهمیت طراحی لوگو حرفه ای برای کسب و کارها می‌باشد.

طراحی لوگو حرفه ای

مغز انسان ها در هر برخوردی دو لحظه سرنوشت ساز را ثبت می کند که پاک کردن آن غیر ممکن است؛ اولین برخورد و آخرین برخورد. استفاده از سمبل ها و نشانه ها در ساخت لوگو یکی از راه های تاثیر گذار برای نمایش اطلاعات به مخاطبین می باشد که می تواند جایگاه برند را در دید آنها تغییر دهد.

ساخت و لوگو حرفه ای برای بیزینس شما نشان دهنده چهره شرکت است و همانطور که میدانید شما فقط یکبار فرصت ایجاد حس خوب در اولین نگاه را دارید. در طراحی لوگو حرفه ای علاوه بر زیبایی، مهمترین پارامتر موثر، متمایز سازی شما از سایر رقبا می‌باشد؛ به بیان ساده، لوگو متن یا تصویری است که علاوه بر شناسایی برند تجاری شما به مخاطبان، باعث آگاهی آنها از نوع کسب و کار شما می شود. جدا از تقویت برند، طراحی حرفه‌ای لوگو می تواند ابزاری موثر برای وفاداری مشتریان به برند باشد.

عناصر مهم در طراحی لوگو حرفه ای

اکنون که می دانیم یک لوگو چه کاری انجام می دهد، بیایید ببینیم آنها از چه چیزی ساخته شده اند. در حالی که هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد، ما می توانیم برخی از عناصر رایج طراحی لوگو حرفه ای را تجزیه کنیم. این عناصر با هم 7 نوع لوگو را تشکیل می دهند.

طراحی لوگو تایپوگرافی

زمانی که نوبت به شکل می رسد، یک لوگو معمولا حاوی نوعی عنصر تایپوگرافی است این می تواند از یک حرف تک به سبک مونوگرام تا مخفف یا عنوان کامل کسب و کار متغیر باشد.

 طراحی لوگو تصویر سازی

گاهی لوگو تایپوگرافی با نمادها یا نشانه های تصویری همراه است. اینها می توانند معرف یا متشکل از عناصر هندسی خیالی باشند. در موارد خاص، لوگوها همچنین شامل عناصر تزئینی مانند کارهای خطی یا نقطه گذاری تصویری مانند ستاره های کوچک یا خطوط نقطه چین هستند که قطعا به تنهایی تصویر خاص و مستقل ایجاد نمی کنند.

طراحی لوگو شخصی

طراحی لوگو حرفه ای شخصی یعنی طراحی یک نشان برای یک شخص یا به نوعی یک پرسونال برندینگ. در دنیای امروز لزوما محصولات تجاری و کسب و کارها و شرکت ها و سازمانها یک برند نیستند. بلکه اشخاص نیز می توانند در حوزه کاری و مهارت های فردی و اجتماعی خود برند باشند.

این مدل برندینگ را پرسونال برندینگ می نامند و یک لوگو شخصی برای این افراد جزو ضروریات توسعه برند فردی آنهاست. پزشکان، وکلا، سیاستمداران، هنرمندان، ورزشکاران، افراد متخصص در یک حوزه خاص و غیره شامل موارد پرسونال برندینگ می باشند.

رنگ در طراحی لوگو حرفه ای

بعد از طراحی اولیه لوگو حرفه ای، رنگ می آید. لوگوها می توانند سیاه و سفید، تک رنگ یا رنگارنگ باشند لوگوهای رنگارنگ اغلب دارای پالت رنگ هستند که یا هم خانواده ی رنگ های مشابه یا مکملی از رنگ های سرد یا گرم هستند.

متن زمینه در طراحی لوگو حرفه ای

در برخی موارد، زمینه ای که در طراحی لوگو حرفه ای استفاده می شود نیز تعریف می شود پس در نظر گرفتن زمان و جایگاه استفاده از لوگوها مهم هست. معمولاً ما لوگوها را آنلاین، روی کارت های ویزیت، در ویترین فروشگاه ها و تبلیغات می بینیم و آن را چاپ می کند. اما کسب و کار شما ممکن است نیازهای خاصی داشته باشد.

قیمت طراحی لوگو حرفه ای

پیش از پاسخ به سوال قیمت طراحی لوگو حرفه ای، هزینه طراحی لوگو حرفه ای یا تعرفه طراحی آرم و مواردی از این دست، باید گفت که اساسا نرخ گذاری روی یک خدمت خاص، به عوامل متعددی بستگی دارد و اینگونه نیست که یک نرخ ثابت و معین مثل یک کالای مصرفی وجود داشته باشد.

مهارت طراح، تجربه طراح، عضویت در انجمن صنفی طراحان گرافیک، رزومه قوی، خلاقیت و پشتیبانی و فرآیند حرفه ای بریف طراحی لوگو، سبک طراحی لوگو، تعداد اتود لوگو، زمان انجام پروژه، زبان طراحی، و موارد دیگر در این قیمت طراحی لوگو حرفه ای موثر است.حتی گاهی نیازهای هر برند یا کسب و کاری متفاوت از دیگریست. پس تعیین تعرفه طراحی لوگوی حرفه ای نیاز به بررسی آیتم ها و نیازهای شما دارد. برای اطلاع از جزییات بیشتر،با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت طراحی لوگو معتبر

شرکت طراحی لوگو در تهران یا هر شهر دیگری می تواند گزینه مناسبی برای طراحی نشان تجاری شما و کسب و کارتان باشد. البته لزوما شرکت طراحی لوگو حرفه ای تنها گزینه موجود نیست و منظور ما یک تیم حرفه ای طراحی لوگو و یا یک شخص طراح لوگو است که با تجربه، دارای سبک و مهارت ویژه، و سابقه و رزومه غنی و درجه یکی باشد.

طراحی لوگو در تهران

شرکت بارمان وب به عنوان یک تیم طراحی لوگو در تهران مستقر است اما هیچ محدودیت مکانی برای سفارش وجود ندارد. در دنیای امروز و با گسترش تکنولوژی های ارتباطی، لزوم حضور فیزیکی افراد تقریبا کمرنگ یا حذف شده است و تیم ما نیز به عنوان یک تیم حرفه ای، تقریبا در بیشتر شهرهای ایران و بسیاری از کشورهای دنیا و تمامی قاره ها طراحی و ساخت لوگو انجام داده و برندهای زیادی را خلق کرده است.

عناصر ثابت یا پویا در طراحی لوگو حرفه ای

یکی از انشعابات قابل ذکر که در طراحی لوگو حرفه ای وجود دارد تصمیم به ایجاد یک لوگوی ثابت که همه جا یکسان به نظر می رسد یا یک لوگو پویا که بسته به زمینه آن تغییر می کند.

تفاوت لوگو با برندینگ چیست؟

یکی از اشتباهات رایج که اغلب می بینیم درک تفاوت بین لوگو و برند است پیچیده به نظر می رسد اما تفاوت بسیار ساده است: برند شما مجموعه ای از تصوراتی است که مردم درباره شرکت شما دارند به عبارت دیگر، می توان آن را به عنوان ذهنیت تصویری بزرگی در نظر گرفت که بر روی مشتری شرکت شما تاثیر می گذارد می توان این تاثیر را از طریق چیزهای زیادی مانند تبلیغات، آگهی‌های بازرگانی، خدمات مشتری و حتی لوگو به جا بگذارید.

درست است، لوگوی شما بخشی از برندسازی شماست (نه برعکس) برای مثال، در حالی که لوگوی اپل نمادین است و فورا قابل تشخیص است، این فقط چیزی نیست که هویت برند ظریف، با کاربری آسان و مشتری پسند آنها را ایجاد می کند. آن صفات از طریق انتخاب طراحی های شما در تبلیغات بیلبورد،پیام های بازرگانی،طراحی وب و چیدمان سایت فروشگاهی مطرح می شوند. لوگو ارتباط بصری آن چیزها را به سادگی دارد به علاوه بیایید با آن روبرو شویم، اپل بدون آن اپل دوست داشتنی و تا حدی خورده شده یکسان نخواهد بود.

تاثیر رنگ ها در طراحی نشانه 

قرمز در طراحی لوگو

 قرمز نشان دهنده هیجان، اشتیاق و خشم است. اگر برند شما پر سر وصدا و جوان است و می خواهد برجسته باشد، انتخاب خوبی است.

نارنجی در طراحی لوگو

 رنگ نارنجی بسیار کمتر از قرمز استفاده میشود اما به همان اندازه پر انرژی است. این رنگ پر جنب و جوش، نشاط آور و بازیگوش است.

زرد در لوگو

 اگر میخواهید در دسترس و دوستانه به نظر برسید،رنگ زرد انتخاب مناسبی است. انرژی، شادی و احساس جوانی را القا میکند.

سیز در  طراحی لوگو

سبز بسیار متنوع است و می تواند برای هر برندی واقعا مناسب باشد. مخصوصا برای کسانی که میخواهند با طبیعت ارتباط برقرار کنند، عالی است.

آبی در لوگو

 آبی یک انتخاب بسیار کلاسیک و رایج است. آرام بخش و خنک است و نماد اعتماد و پختگی است.

بنفش در طراحی لوگو

 رنگ بنفش می تواند بلیط شما برای لوکس به نظر رسیدن باشد. بسته به سایه، بنفش می تواند مرموز، یا زنانه باشد.

صورتی در لوگو

 اگر به دنبال طراحی دخترانه هستید، هیچ چیز بهتر از صورتی مناسب نیست. اما این تمام ماجرا نیست! با سایه هایی مانند رز پاستلی،صورتی هزاره یا سرخابی نئونی، صورتی می تواند به لوگوی شما ظاهری بالغ و خنک، اما همچنان جوان و زنانه بدهد.

قهوه ای در طراحی لوگو

قهوه ای ممکن است در ابتدا یک رنگ عجیب به نظر برسد، اما برای طراحی لوگو های قدیمی و مردانه بسیار مناسب است. میتواند به برند شما ظاهری دست ساز، منحصر به فرد و قدیمی بدهد.

 مشکی در لوگو

اگر به دنبال ظاهری شیک، مدرن و مجلل هستید، مشکی انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. اگر می خواهید آن را ساده نگه دارید، یک لوگوی سیاه و سفید مینیمالیستی کاری است که باید انجام دهید.

سفید در طراحی لوگو

 می خواهید طراحی لوگو شما تمیز، مدرن و مینیمال به نظر برسد؟ از رنگ سفید زیادی در طراحی لوگوی خود استفاده کنید. به عنوان یک رنگ خنثی در ترکیب با تمام رنگ های دیگر کار می کند، اما یک لمس تمیز، جوان و اقتصادی به آن اضافه می کند .

خاکستری در طراحی لوگو

اگر می خواهید ظاهری بالغ، کلاسیک و جدی داشته باشید، خاکستری بهترین رنگ است. سایه های تیره تر، مرموز تر به نظر می رسند. در حالی که سایه های روشن تر در دسترس تر هستند.

سفارش طراحی لوگو و آرم

برای ثبت سفارش طراحی لوگو حرفه ای خود، چه به زبان فارسی و چه انگلیسی، چه در سبک نشان تصویری و چه لوگوتایپ یا لوگوی تلفیقی، بهتر است ابتدا با کارشناسان ما تماس گرفته که هم به شما به صورت رایگان مشاوره بدهند و هم بابت هزینه طراحی و همینطور فرایند و مراحل ثبت سفارش طراحی شما را راهنمایی کنند.

طراحی لوگو ارزان

تعرفه و قیمت طراحی لوگو حرفه ای در مجموعه سرو بسیار به صرفه است. تیم ما جهت پایین آوردن قیمت طراحی لوگو، ساخت لوگو را با کمک گرافیست های حرفه ای انجام می دهد که سالها در این زمینه فعالیت داشته اند. همین موضوع نیز باعث شده تا لوگو طراحی شده طبق خواسته ها و نیاز های کارفرما با هزینه بسیار پایین تر نسبت به رقبا طراحی شود.

از دیگر نکات مهم هنگام استفاده خدمات سفارش ساخت لوگو این است که تیم طراحی بارمان وب شما را درک کرده باشند تا بتوانند آن را به مشتریان شما منتقل کنند. هنگام سفارش ساخت لوگو باید به این مسئله توجه کنید که اندازه لوگوها برای استفاده در طیف وسیعی از رسانه ها و بستر ها باید قابل تغییر باشند. در نهایت به این موضوع توجه کنید که سفارش لوگو به خلاقیت نیاز دارد و بهتر است دست طراحان را در این زمینه باز بگذارید.

جدیدترین مقالات مرتبط