تماس با بارمان وب

مزایای طراحی سایت با ASP.NET

چند دهه قبل، حضور آنلاین شیوه ی برای جذب پایگاه بزرگی از مشتریان باهوش فناوری بود. با ظهور فناوری های جدید، دستگاه های هوشمند و کاربران گوشی های هوشمند، معیارهای مشتریان از دسکتاپ به دستگاه های دستی تغییر یافته است. کسب‌ و کارها برای به دست آوردن وفاداری مشتری، شروع به استفاده از برنامه‌ های تلفن همراه کردند که از این طریق می‌توانند با سرعت بیشتری خدمات مختلف را در همه دستگاه‌ ها، مرورگرها و پلتفرم‌ های مدرن ارائه دهند.
از این گذشته، اکثر مشاغل آنلاین خواستار توسعه و نوآوری در زمینه برنامه های کاربردی وب و تلفن همراه هستند زیرا هر شرکت توسعه برنامه تلفن همراه می خواهد جایگاه اول خود را در بازار تضمین کند. از این رو، بهترین راه حل ASP.NET برای توسعه وب ،ایجاد برنامه های تجاری شگفت انگیز در یک زمان معین است.

 ASP.NET یک زبان برنامه نویسی سمت سرور

ASP.NET جزء مهمی از چارچوب دات نت است و همچنین ابزار استانداردی برای توسعه برنامه های کاربردی در اینترنت است.ASP.NET محبوب ترین و موفق ترین فناوری برای طراحی وب سایت های پویا و برنامه های کاربردی تحت وب است که برخلاف سایر برنامه های وب، ASP.NET یک زبان برنامه نویسی سمت سرور است که از وب سرور ویندوز برای میزبانی برنامه های وب ASP.NET استفاده می کند.

توسعه نرم افزار ASP.NET مزایای زیادی در توسعه اپلیکیشن های تجاری دارد. در واقع، معماری دات نت یک محیط سازگار، قابل ارتقا و قابل اعتماد است که برنامه های قدرتمند وب را توسعه می دهد. از آنجایی که توسعه برنامه ASP.NET مقرون به صرفه و سریع است، به توسعه دهندگان این اجازه را می دهد تا چالش های پیچیده را حل کنند.

مزایای استفاده از ASP.NET برای طراحی سایت

در اینجا، می‌خواهیم دلایل مهمی را که چرا طراحی سایت با ASP.NET راه‌ حل عالی هست را آشکار کنیم.

استفاده آسان از ASP.NET

دلیل محبوبیت ASP.NET این است که برای استفاده ساده طراحی شده است. از این رو، هر برنامه نویسی که دانش کدنویسی کمی داشته باشد، به راحتی می‌تواند از این ابزار استفاده کرده و طراحی وب سایت خود را انجام دهد همینطور به عنوان برنامه نویس، اگر از نحوه کار با این ابزار آگاه باشید، می توانید وظایف خود را به راحتی انجام دهید. اگر ASP.NET را با سایر ابزارهای مشابه توسعه وب مقایسه می کنید، می توانید تفاوت را دریابید که استفاده از آن ساده است و می تواند به برنامه نویسان کمک کند تا از اتلاف وقت جلوگیری کنند.

عملکرد بهبود یافته ASP.NET

گاهی اوقات، ابزارهای طراحی وب سایت می توانند بر عملکرد شما تأثیر بگذارند. و این نوع مشکل می تواند مانع پیشرفت توسعه شما شود. اما وقتی در مورد ASP.NET صحبت می کنیم، می تواند عملکردی روان و بی نقص را به شما بدهد. اگر از این ابزار استفاده می کنید، شاهد حداقل خرابی و کاهش سرعت بسیار کم خواهید بود. با ابزار پیشرفته و حرفه ای، در واقع کد بهینه‌ تر می‌شود و منجر به بهبود عملکرد می‌شود ضمنا هنگام طراحی وب سایت، باید مطمئن شوید که از ابزارهای قابل اعتماد استفاده می کنید.

کارکردپذیری مشترک ASP.NET

اخیراً، مایکروسافت چندین نسخه از ویندوز 12 را منتشر کرده است که می تواند با اینترنت اشیا (IoT) کار کند و در عین حال کارایی بهتری ایجاد کند. می توانید برنامه نویسان asp net را استخدام کنید تا برنامه هایی را برای دستگاه های متصل به اینترنت اشیا (IoT) را گسترش بدهید.
شما می توانید از مزایای زیادی برای این حرکت استفاده کنید. مجموعه Azure IoT ، SDK های منبع باز را ارائه می دهد که سرعت بالاتر، افزایش امنیت، ایمنی و سازگاری را برای توسعه منبع باز ارائه می دهند. بنابراین، توسعه ASP.NET زیاده روی کارکردپذیری مشترک را تکرار می کند.

امنیت و ایمنی در طراحی سایت ASP.NET

از زمان پیدایش چارچوب دات نت. توسعه ASP.NET خود را به عنوان یک چارچوب فن آوری شدید در بسیاری از سازمان ها حفظ کرده است تا جاییکه توسعه ASP.NET در چارچوب امنیت اطلاعات در شرکت های خصوصی، MNC ها و سازمان های دولتی بخوبی عمل کرده است.

به عنوان مثال، وب سایت آژانس دولتی مانند(Passport Seva) در هند از چارچوب ASP.NET استفاده می کند. بنابراین، شرکت طراحی سایت  و نرم افزارهای موبایل، این فریم ورک را برای توسعه نرم افزارها های تحت وب ایمن ترجیح می دهد. علاوه براین، برنامه های کاربردی مختلفی مانند ASP.NET و Web API مثل برنامه های SQL Server، و Azure Document dB، می توانند چارچوبی از فناوری را برای صنایع مالی، بازاریابی دیجیتال و آموزش استفاده کرد.

فریم ورک دات نت که توسط ASP.NET توسعه یافته است، امنیت برنامه های کاربردی پیشرفته ای را فراهم می کند که دارای پیکربندی و تأیید ویندوز است.
چارچوب ASP.NET با کد مدیریت می شود و از طریق CLR ارائه می شود که گزینه های ایمنی مانند امنیت دسترسی به کد و کنترل مبتنی بر نقش را ارائه می دهد.شرکت توسعه Net به برنامه نویسان اجازه می دهد تا با کمک مرورگر، دسکتاپ و برنامه مبتنی بر مرورگر تلفن را توسعه دهند.

فریم ورک ASP.NET به عنوان یک سیستم مستقل از زبان شناخته می شود که به برنامه نویسان اجازه می دهد برنامه هایی را با استفاده از C++، C#، VB.NET، IronPython، Visual COBOL، IronRuby و غیره توسعه دهند.

مقیاس پذیر و قابل اعتماد بودن ASP.NET

بسیاری از سازمان ها از جمله شرکت های کوچک و متوسط و شرکت های بزرگ، چارچوب ASP.NET را بسیار قوی و قابل اعتماد یافته اند. بنابراین، سیاری از سازمان های دیگر شروع به اتخاذ توسعه ASP.NET برای استراتژی های فنی خود کرده اند. با ویژگی آسان برای استفاده، مشاغل از چارچوب مناسب برای تغییر سریع و کارآمد برنامه های تجاری خود استفاده می کنند. این بدان معناست که برنامه کسب و کار شما می تواند با رشد استارتاپ شما تکامل یافته و رشد کند.

متن باز بودن ASP.NET

یکی از بهترین و مهم‌ترین چیزها در مورد چارچوب متن‌باز این است که به برنامه نویسان اجازه می‌دهد کد را مطابق با نیاز و راحتی خود تغییر دهند یا به اشتراک بگذارند و این برنامه‌نویسان را مجبور نمی‌کند که از استاد خود پیروی کنند و یا براساس آن کار کنند. چارچوب آن، ASP.NET Core یک چارچوب متن باز است. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا طبق الزامات پروژه نرم افزاری شما، اجزا و ویژگی های جدیدی را به کد موجود در GitHub اضافه کنند.

در کنار قابلیت اشتراک‌گذاری کد، کاربران می‌توانند از پشتیبانی انجمن برخوردار شوند و به سوالات خود پاسخ دهند. توسعه دهندگان نیز ایده ها و معلومات خود را به اشتراک می گذارند و کاربران راهنمایی می کنند. به این ترتیب، توسعه دهندگان می توانند زمان زیادی را صرفه جویی کنند و روند توسعه را سریعتر کنند.

توسعه کارآمد از طریق ASP.NET

ویژوال استودیو به شما کمک می کند تا وب سایت را به طور موثر و سریع توسعه دهید زیرا بیش از 100 کنترل در جعبه ابزار خود دارد. همچنین ویژوال استودیو همه برچسب ها و ابزارهای لازم برای کمک به توسعه دهندگان برای ایجاد سریع و کارآمد وب سایت ها را دارد. Squiggles و Quick Actions، Code Cleanup، Call Hierarchy از جمله ویژگی های محبوب ویژوال استودیو هستند.

فریم ورک های ASP.NET

همانطور که مزایای ASP.NET برای طراحی سایت را برای شما توضیح دادیم. انواع مختلفی از توسعه وب ASP.NET وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. نسخه‌ های مختلف این چارچوب: MVC، فرم‌های وب و صفحات وب هستند که برای همان هدفی که توسعه برنامه‌ های کاربردی وب است استفاده می‌شوند که هر کدام از آنها سبک توسعه، مهارت ها و تجربه توسعه متفاوتی دارند.

ساختار  MVC در ASP.NET

یکی از بزرگترین مزیت های فریم ورک ASP.NET MVC این است که روشی قدرتمند و مبتنی بر الگو برای طراحی وب سایت های پویا در اختیار شما قرار می دهد. الگوی Model - Views - Controllers به برنامه نوبسان این امکان را می دهد تا برنامه وب را با کیفیت بهتری توسعه دهند و در نهایت باعث صرفه جویی در زمان گردش کار شوند. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت با قابلیت MVC می توانید با شرکت طراحی سایت بارمان وب تماس بگیرید.