تماس با بارمان وب

موارد مهم در بهینه سازی و سئو سایت☀️قیمت سئو سایت

برای موفقیت سایت شما نحوه بهینه سازی وب سایت برای سئو و جذب مشتری بسیار مهم است لذا این اطمینان حاصل می کند که وب سایت شما دقیقاً به همان قاطعیت که باید کار می کند. اگر سئو سایت خوبی داشته باشید، می توانید ترافیک بیشتری جذب کنید و فرصت های بیشتری برای تبدیل مشتریان احتمالی به دست آورید وب‌ سایتی که برای جذب مشتری بهینه شده است، معمولاً معیارهای بهتری مانند زمان در صفحه و نرخ پرش دارد، که گوگل ممکن است آن را در رتبه بالاتری قرار دهد. نکات و تکنیک های زیر به شما می آموزد که چگونه وب سایت خود را برای سئو  و بهینه کنید تا به بهترین نحو عمل کنید.

سئو سایت

سئو مخفف "بهینه سازی موتور جستجو" است. این فرآیند افزایش ترافیک وب سایت شما از طریق نتایج موتورهای جستجو است. این به وب سایت شما کمک می کند تا قابل شناسایی تر شود وقتی مشتریان احتمالی عبارات مرتبط با برند تجاری شما را جستجو می کنند، شانس بیشتری برای شناسایی وب سایت شما و جذب مشتری را خواهند داشت. تصور کنید که یک کسب و کار تناسب اندام دارید شما نکات رژیمی و ورزشی را در وب سایت خود ارائه می دهید شما هم مطالبی در مورد کاهش وزن دارید با شیوه های خوب سئو سایت، شخصی که کلمه کلیدی مانند "چگونه وزن کم کنیم" را جستجو می کند ممکن است شانس بیشتری برای یافتن آن مقاله و شناسایی برند تجاری شما داشته باشد دقیقا این قدرت سئو سایت است.

5 دلیل برای بهینه سازی و سئو سایت

5 دلیل برای بهینه سازی و سئو سایت

برای یادگیری نحوه بهینه سازی برای جذب مشتری و سئو وب سایت دلایل زیادی وجود دارد ابتدا باید بدانید برای ایجاد یک یک وب سایت ناب تر و سازنده تر آنها چگونه با هم کار می کنند. بیایید به پنج دلیل خاص برای بهینه سازی سریع و مداوم سایت خود در طول زمان نگاه کنیم.

1. مخاطبان هدف خود را مشخص کنید

مخاطبان هدف خود را مشخص کنید

فروشندگان گاهی اوقات احساس می کنند که با گوگل ناهماهنگ هستند. به عنوان مثال، موتور جستجو نمی تواند بهترین محتوای خود را رتبه بندی کند، یا پس از به روز رسانی الگوریتمی شاهد افت شدید ترافیک هستند. اما در واقعیت، اهداف شما و گوگل یکسان است.

• برای مخاطبان خود بهترین محتوای ممکن را ارائه دهید.

• یک سابقه کاربری مثبت وب سایت ایجاد کنید.

• محتوایی که ارزش قابل توجهی ارائه می دهد را در اولویت قرار دهید.

شما فقط به روش های مختلف آن را دنبال می کنید. گوگل میلیون ها وب سایت را تجزیه و تحلیل می کند، در حالی که شما در حال تجزیه و تحلیل رفتارهای مخاطب خاص خود هستید گوگل بیشتر از 200 المان برای رتبه بندی استفاده می کند تا تصمیم بگیرد کدام قسمت از محتوا در صفحه اول نتایج موتور جستجو ظاهر شود. الگوریتم توجه دقیقی به علائم یک صفحه وب خاص را نشان میدهد که جستجوگران به دنبال اطلاعات آن هستند.

وقتی روی سئو سایت شرکتی تمرکز می کنید، معنایی کلمات کلیدی اولیه و پنهان مرتبط با هدف جستجو را انتخاب می کنید. شما محتوایی را می‌نویسید که مردم دوست دارند بخوانند و مطمئن می‌شوید که توضیحات متا را ارائه می دهید به گوگل کمک می کنید که آن را بهتر درک کند. چگونگی بهینه سازی همزمان وب سایت برای سئو وب سایت و تبدیل جذب مشتری کمک می کند رابطه بهتری بین سایت شما و موتورهای جستجو ایجاد کنید.

2. ترافیک ارگانیک سایت خود را افزایش دهید

یک کسب و کار به طور متوسط حدود 1 درصد از کل درآمد خود را صرف تبلیغات می کند. اگر کسب و کار شما 1 میلیون دلار در سال درآمد دارد، ممکن است 10000 دلار برای تبلیغات هزینه کنید. در حالی که ممکن است درصد کمی به نظر برسد، اما افزایش می یابد. برخی از صنایع تک فروشی، به میزان قابل توجهی برای تبلیغات هزینه می کنند. زمان و در صورت لزوم پول خود را برای رشد ترافیک ارگانیک خود سرمایه گذاری کنید. ممکن است خیلی طول بکشد، اما در عوض نتایج بیشتری در صفحه اول گوگل دوام می‌آورند و باعث تبدیل بیشتر جذب مشتری می‌شوند.

3. از ترافیک موجود در وب سایت سرمایه گذاری کنید

وقتی مردم از وب سایت شما بازدید می کنند، نمی خواهید آنها را به اطراف بچرخانند و آنجا را ترک کنند. در عوض، شما می خواهید تأثیری ماندگار بگذارید و آنها را تشویق به بازگشت کنید. یادگیری نحوه بهینه سازی و  سئو وب سایت برای تبدیل نیاز به درک تجربه کاربر دارید. بفهمید که بازدیدکنندگان چگونه سایت شما را هدایت می کنند، آیا صفحه را به پایین اسکرول می کنند یا خیر،و هر چند وقت یکبار روی تماس ها برای کال تو اکشن شما کلیک می کنند.

سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی ممکن است کار بسیار ساده ای باشد و در یک زمان بسیار کم و با هزینه ای مناسب انجام شود اما در عین حال میتواند یک کار بسیار پیچیده و زمانبر باشد.راحتی یا سخت بودن سایت ها توسط رقبای شما مشخص میشود. اما با انجام اقدامات بالا مطمئن باشید که میتوانید براحتی با استاندارد های خود گوگل رتبه و جایگاه مناسبی را برای خود کسب کنید.

اگر شخصی در لیست ایمیل شما ثبت نام کرد، می توانید در تاریخ بعد با پیشنهادات، مشوق ها و موارد دیگر با او تماس بگیرید. همچنین می توانید بازدیدکنندگان را تشویق کنید تا شما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنند، از صفحات محصول شما بازدید کنند و پست های وبلاگ شما را بخوانند. استفاده از ترافیک موجود به بهبود نرخ تبدیل شما کمک می کند زیرا درصد بیشتری از ترافیک ارگانیک شما تبدیل می شود و شما می دانید که مخاطبان شما به چه پیشنهادی پاسخ خواهند داد و چگونه آن را به شیوه ای جذاب به آنها ارائه دهید.

4. کارکرد استفاده از وب سایت رو افزایش دهید

هر کسی می تواند وب سایت طراحی کند حتی یک وب سایت زیبا اما تعداد بسیار کمتری می تواند وب سایتی ایجاد کند که به طور قابل اعتماد تبدیل ایجاد کند. به هر حال، میانگین نرخ تبدیل در تمام صنایع کمتر از 2.5 درصد است. حال، می خواهید مخاطبان شما با نرخ های بسیار بالاتری تبدیل شوند. برای انجام این کار، باید مخاطبان خود را از نزدیک بررسی کنید و آنچه را که نیاز دارند و انتظار دارند به آنها ارائه دهید.

اگر تحقیق را انجام داده اید و داده ها را در سایت خود اعمال کرده اید، می توانید انتظار جهش در نرخ تبدیل را داشته باشید. از نتایج وفاداری به برند این است که افرادی که از سایت شما بازدید می کنند به سرعت آنچه را که نیاز دارند را پیدا می کنند و از برند شما برای ارائه آن قدردانی می کنند.با این حال، پشتیبانی و سئو سایت همیشه در اولویت است. بدون ترافیک، نمی توانید تبدیل داشته باشید. یک سایت با محتوای ارزشمند و چشمگیر فرصت های زیادی برای تبدیل بازدیدکنندگان ایجاد کنید.

5. به مخاطبان خود آنچیزی را بدهید که انتظار دارند

این سناریو را تصور کنید: شما یک سایت تجارت الکترونیک دارید که کفش می فروشد. یک مشتری به یک جفت کفش جدید برای دویدن نیاز دارد و در گوگل جستجوی بهترین کفش برای دوندگان را انجام می دهد. شما یک پست وبلاگ طولانی و کامل در مورد انتخاب کفش های دویدن، شامل توصیه های برند و اطلاعات برای انواع کفش دویدن را نوشته اید. بازدید کننده مقاله را می خواند. در پایان، شما یک آهنربای سربی دارید که رایگان نمودار اندازه و تناسب اندام را برای دوندگان ارائه می دهد. تنها کاری که بازدیدکننده باید انجام دهد این است که در لیست ایمیل شما ثبت نام کند.

شما فورا آهنربای سرب را برای بازدید کننده می فرستید. چند روز بعد، یک کد کوپن برای فروشگاه آنلاین خود به همراه تصاویر کفش های دویدن ارسال می کنید. مشتری متوجه می شود که شما چیزی را دارید که نیازهای او را برآورده می کند و این تخفیف باعث ایجاد انگیزه برای فروش فوری می شود.همانطور که می بینید، سئو  وب سایت و بهینه سازی نرخ تبدیل دست به دست هم می دهند. اگر انتظارات مخاطبان خود را برآورده کنید و به آنها کمک کنید آنچه را که می خواهند پیدا کنند،

8 مرحله ساده برای انجام سئو سایت

برای شروع، باید سئو سایت خود را تقویت کنید تا ترافیک بیشتری را جذب کنید. مراحل زیر شما را برای موفقیت در سئو آماده می کند. سپس می‌توانید تمرکز خود را روی نرخ تبدیل‌ها قرار دهید و در عین حال به ادامه به‌ روزرسانی و انتشار محتوای جدید خود بپردازید.

1. تمام داده های وب سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید

ممکن است یک تکه داده به خودی خود چیزی به شما نگوید، اما وقتی داده های زیادی جمع آوری می کنید، متوجه الگوها می شوید. اگر چند نفر از سایت شما بازدید کنند و نتوانند روی لینک شما کلیک کنند(CTR)، ممکن است مشکلی داشته باشید.با این حال، اگر درصد زیادی از بازدیدکنندگان شما (CTR) شما را نادیده بگیرند، ممکن است نیاز به انجام برخی تنظیمات داشته باشید.

بررسی گزارش‌های رفتار کاربر و داده‌های سرچ کنسول گوگل

گزارش‌ های رفتار کاربر به شما نشان می‌دهد که افراد پس از ورود به سایت شما چگونه رفتار می‌کنند، در حالی که داده‌های (جی اس سی) معیارهای کلیدی، مانند تعداد جلسات ، نرخ پرش و موارد دیگر را ردیابی می‌کنند. داده ها را برای الگوهای خاص تجزیه و تحلیل کنید. منابع ارجاع می توانند چیزهای زیادی در مورد بازدیدکنندگان به شما بگویند. مردم چگونه سایت شما را پیدا می کنند؟ به دنبال صفحاتی باشید که ترافیک و تبدیل بیشتری نسبت به بقیه دارند. موفقیت آن صفحه را مهندسی معکوس کنید تا آن را در سراسر سایت خود تکرار کنید.

2. پیدا کردن کلمات کلیدی برای سئو سایت

پیدا کردن کلمات کلیدی برای سئو سایت

سال‌ ها پیش، می‌توانستید یک کلمه کلیدی را انتخاب کنید،یک مقاله 300 کلمه‌ ای بنویسید و روز بعد برای آن کلمه کلیدی رتبه‌بندی کنید. سئو دیگر اینطور کار نمی کند. ابزارهایی مانند Ubersuggest به شما کمک می کند کلمات کلیدی مرتبط با جایگاه کسب و کار خود را پیدا کنید.

و از آن برای یافتن کلمات کلیدی طولانی در جهت هماهنگی با هدف مشتریان احتمالی از آن استفاده کنید. به این فکر کنید که چرا آنها یک کلمه کلیدی خاص را جستجو می کنند و امیدوارند در صفحه ای در مورد آن چیزی پیدا کنند. با یک کلمه کلیدی گسترده شروع کنید.

به عنوان مثال، ممکن است شما پیشنهاد سوار شدن به سگ را بدهید، بنابراین با یک کلمه کلیدی مانند "لانه سگ" شروع کنید.Ubersuggest لیستی از کلمات کلیدی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به روش های مختلفی فیلتر کنید. شما به دنبال کلمات کلیدی طولانی هستید که بتوانید از آنها برای جذب مخاطب خاص استفاده کنید. این کار را بارها و بارها انجام دهید زیرا صفحات بیشتری برای سایت خود ایجاد می کنید. مقالات طولانی و کاملی بنویسید که تا حد امکان اطلاعات بیشتری در مورد موضوع ارائه دهد.

3. محتوای طولانی و پر ارزش برای سئو  تولید کنید

طبق گفته بافر طول ایده آل برای یک پست وبلاگ 1600 کلمه است. اگرچه این فقط یک نقطه شروع است قبل از اینکه در مورد طول بهینه محتوای خود تصمیم بگیرید، کلمه کلیدی اصلی خود را در گوگل جستجو کنید و از 10 نتیجه برتر در صقحه اول گوگل بازدید کنید. آیا برخی از آن صفحات بیش از 1600 کلمه هستند؟ وبلاگ شما نیز باید در همین حدود باشد.

4.درون صفحه را برای سئو سایت بهینه سازی کنید

سئوی درون صفحه به شما می گوید که چگونه هنگام ساخت، صفحات خاص وب سایت خود را بهینه کنید. عواملی مانند عناوین، تیترها، URL ها و متا تگ ها در این دسته قرار می گیرند. ترجیحاً تا حد امکان از کلمه کلیدی خود در عنوان استفاده کنید، همچنین در URL، حداقل یک عنوان فرعی باید ظاهر شود.کلمات کلیدی و مرتبط خود را در سراسر محتوای سایت، تیترها و alt تصویر گسترش دهید، برای هر کدام زمینه های زیادی را در نظر بگیرید تا گوگل به درستی بفهمد در مورد چه چیزی صحبت می کنید.

5.بهینه سازی سئو off-page

سئو off-page سئوی خارج از سایت نیز نامیده می شود به روش هایی اشاره دارد که در آن شما وب سایت خود را از طریق ابزارهای خارجی بهینه می کنید. وبلاگ نویسی، فعالیت در رسانه های اجتماعی، بازاریابی تأثیرگذار و ذکر برند تجاری همگی می توانند سئو سایت شما را بهبود ببخشند.

ما به طور خاص در مورد بک لینک ها کمی بعد بحث خواهیم کرد، اما لینک ها به طور کلی می توانند تفاوت زیادی در سئو سایت ایجاد کنند. شما نمی خواهید از سایت های کوچک و کم اعتبار لینک دریافت کنید. آنها کمکی نخواهند کرد (و می توانند آسیب بزنند). در عوض، شما می خواهید هنگام تحقیق در مورد بک لینک ها، نشریات معتبر را هدف قرار دهید.

6. بهینه سازی نسخه موبایل وب سایت برای سئو

بهینه سازی نسخه موبایل وب سایت برای سئو

از آنجایی که افراد بیشتری از طریق دستگاه های تلفن همراه به وب سایت ها دسترسی پیدا می کنند، نمی خواهید این تبدیل های احتمالی را در بی مهری رها کنید. علاوه بر این، گوگل اول ایندکس موبایل را در نظر میگیرد، به این معنی که اگر روی ریسپانسیو موبایل تمرکز کنید، ممکن است رتبه بهتری کسب کنید.

7. افزایش سرعت صفحات وب سایت

سرعت صفحات سایت در سئو سایت و نرخ تبدیل اهمیت دارد. اگر از وب‌ سایتی بازدید می‌کنید که بارگیری آن برای همیشه طول می‌کشد، احتمالاً روی دکمه «بازگشت» کلیک کرده و به دنبال چیز دیگری می‌گردید. به طور مشابه، اگر فرمی را پر می کنید که به دلیل سرعت پایین از ارسال امتناع می کند، در نهایت منصرف خواهید شد. سرعت لود صقحات در گوگل آگاهی ارزشمندی در مورد سرعت بارگیری سایت شما در همه دستگاه ها و موارد خاصی که می توانید برای سریعتر کردن سایت خود برطرف کنید را به شما می دهد.

8. بک لینک های با کیفیت در سایت ایجاد کنید

بک لینک های با کیفیت در سایت ایجاد کنید

بک لینک ها یک عامل اصلی برای کمک به رتبه بهتر وب سایت شما هستند. هنگامی که سایت های با کیفیت بالا به سایت شما لینک می دهند، گوگل این لینک را به عنوان نشانه ای از اعتبار سایت شما تفسیر می کند. همانطور که یک پروفایل بک لینک محکم می سازید، صفحات شما در رتبه های بالاتری قرار می گیرند. دریافت بک لینک های با کیفیت نیازمند تلاش است، اما نتایج را خواهید دید. ارسال ایمیل به اینفلوئنسرها و وبلاگ های دیگر در جایگاه خود را در نظر بگیرید. مقاله خود را با آنها به اشتراک بگذارید و آنها را به صفحه ای که در آن بخشی از محتوای آنها را به اشتراک گذاشته اید نشان دهید.

فعالیت بر روی برند (برند سازی)

یکی از کار هایی که وظایف هر سئوکار میباشد فعالیت بر روی برند و برندسازی می باشد/ نباید فقط به فکر خرید یکباره مشتری باشید بلکه باید شرایطی را ایجاد کنید که مشتریان شما، علاوه بر اینکه خودشان تبدیل به مشتری دائمی سایت شما شوند، سایت شما را نیز به دوستان آشنایان خود نیز معرفی بکنند و در خرید های بعدی خود به جای جستجو کردن کلمات کلیدی در گوگل، اسم برند شما را جستجو کنند و از طریق سایت شما محصول خود را پیدا کنند.