8 دلیل مهم برای داشتن یک سایت فروشگاهی☀️قیمت سایت فروشگاهی

آیا می دانستید که انتظار می رود تا سال 2020 فروش تجارت الکترونیک در سراسر جهان به 4 تریلیون دلار افزایش یابد؟ در سال 2016 تنها در ایالات متحده تجارت تک فروشان الکترونیک 322.17 میلیارد دلار درآمد فروش داشته اند. ما در این مقاله هشت مزیت فروشگاه‌ اینترنتی را به اشتراک می‌گذاریم و نحوه کار متخصصان فعال را نیز در نظر می گیریم. کسانی که هم یک فروشگاه تک فروشی و یک فروشگاه اینترنتی در دفتر کارشان دارند می توانند مشتریان و فروش خود را گسترش دهند.

مزایای تجارت الکترونیک همیشه آشکار نیست ولی زمانیکه یک کسب و کار کوچک را موفق مدیریت می کنید و محصولات خود را در دفتر می فروشید اضافه کردن یک سایت فروشگاهی به شما مزایای بیشتری می دهد.

طراحی سایت فروشگاهی هم مراحل خاص خودش رو داره که باید به ترتیب اونا رو اجرا کنید. در طی مراحل ساخت فروشگاه آنلاین باید به این موضوع اهمیت بدین، چرا که در نتیجه نهایی کار شما تأثیر بسیار زیادی میزاره.

در سایت فروشگاهی محصولات شما 24 ساعت در دسترس هستند

از آنجاییکه داشتن محصول در دفتر می تواند به مشتریان در ایده ای خرید کمک کند بلکه اجازه دادن به مشتری برای خرید آنلاین از سایت فروشگاهی ، را برای فروش بیشتر باز خواهد کرد. مشتریان مجبور نیستند برای تحویل گرفتن کالا به محل فروش مراجعه کند یا در لحظه آخر آن را عجولانه سفارش دهند، آنها می توانند آن را درب منزل تحویل بگیرند!

 با مشاهده سایت فروشگاهی در موتورهای جستجو به یک مشتری جدید برسید

علاوه بر برندسازی و ارتباطاتی که در دفتر خود فراهم می کنید ضمنا افزودن یک وب سایت فروشگاهی باعث افزایش ترافیک وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو می شود. وقتی مشتریان احتمالی محصولی که شما تولید می کنید را جستجو می کنند، این نتایج در جستجو های آنها نشان داده می شود.

در وب سایت فروشگاهی هزینه تک فروشی خود را کاهش دهید

با آنلاین بودن سایت فروشگاهی ، میزان محبوبیت اقلام را می توانید ارزیابی کنید و فقط تعداد معینی از محصولات را در محل فروش خود ارائه دهید. همچنین می‌توانید انتخاب محصول خود را با هزینه اضافی کمی رونق دهید. شما به پرسنل اضافی نیاز ندارید، تبلیغات و بازاریابی هزینه کمتری دارند و نیازی به خرید املاک و مستغلات ارزشمند در محل کار خود نخواهید داشت.

 ایجاد ارتباط هدفمند در مورد فروش در سایت فروشگاهی

با داشتن یک مثال واضح از محصولاتی که مشتریان شما می خرند، شما می توانید علایق آنها را از طریق ارتباطات و بازاریابی هدفمند کنید. همچنین می توانید از این اطلاعات برای برنامه ریزی فروش، پیشنهادات و تخفیف محصولات و خدمات استفاده کنید فقط این اطلاعات را به صورت آنلاین نگه دارید تا این صحبتها در زمان ملاقات با مشتری باعث هدر رفت وقت نشود.

در وب سایت فروشگاهی بهترین محصولات خود را به نمایش بگذارید

وقتی محصولات معتبری دارید، مانند بهترین دستگیره ها در بازار یا عینک‌هایی که می‌دانید مشتریان آن‌ها را دوست خواهند داشت، اگر بتوانید آنها را در صفحه اول و وسط فروشگاه اینترنتی خود مورد توجه قرار دهید، پیدا کردن آنها برای مشتریانتان راحتتر می شود و مطمئنید که سایر مشتریان همان محصول را خریداری کرده‌اند و راضی بوده‌اند، بنابراین آگاهید این محصولات احتمالا برای سایر مشتریان نیز مفید خواهند بود.

تجربه خرید مشتری از سایت فروشگاهی

در حالی که اکثر مشتریان برای خرید یک محصول خاص از ارائه دهنده خود بازارگردی می کنند، به آنها این امکان را می دهید که از طریق سایت فروشگاهی شما خدمات عالی دریافت کنند و در نتیجه ارتباط بهتری با برند شما پیدا کنند.

 قبل از خرید امتحان کنید

از آنجایی که بسیاری از مشاغل تجاری ویترین خود را دارند، شما برای راه اندازی یک ویترین حضوری و آنلاین از مزایای بیشتری برخوردار هستید. همچنین می‌توانید نمونه‌هایی از محصول را در دفتر محل کار ارائه دهید و یا مشتریان را هدایت کنید تا در صورت تمایل به صورت آنلاین در فروشگاه سفارش دهند. اگر مشتری از نمونه‌ای که به او داده‌اید رضایت داشته باشد مطمئنا برند را به رسمیت می‌شناسید و باعث فروش بیشتر می‌شوید همچنین این یک راه حل عالی برای دریافت بازخورد در مورد پیشنهادات محصول است.

وب سایت فروشگاهی آگاهی از برند را افزایش دهید

معروفیت یک برند تجاری میزان آشنایی مصرف کنندگان با یک برند خاص است. این شامل اسم، لوگو یا هر ویژگی تعیین کننده ای است که اکثر مردم با یک برند مرتبط می شوند. مشتریان ابتدا به صورت آنلاین تحقیق می کنند که آیا به صورت آنلاین یا در فروشگاه خرید کنند حضور آنلاین کمک می کند مطمئن شوید که مشتریان احتمالی اطلاعات محصول شما را پیدا می کنند و در سطح فروشگاهی مقایسه کنند. در نتیجه هنگامی که آنها جستجوی آنلاین محصول را انجام می دهند، شما می توانید در لیست نتایج برتر قرار بگیرید.برای اطلاع از قیمت طراحی سایت فروشگاهی میتونید با کارشناسان بارمان وب تماس بگیرید.